להזמנה מיידית

הדברת פשפשים

צרו איתנו קשר

הדברת פשפשים בוגרים עם קיטור

עליה חדה ומהירה בטמפרטורה היא דרך מצוינת לחסל פשפשי מיטה ללא כימיקלים. הפשפשים מתים תוך שעה כשחושפים אותם לחום של מעל 45 מעלות צלזיוס, ומתים באופן מידי בחום של 60 מעלות צלזיוס. אנחנו לא לוקחים סיכונים, ומדבירים אותם בעזרת מכונה שמייצרת חום של 200 מעלות! חשוב לחסל אותם עם חום רב ובאופן מידי, מכיוון שאם מגבירים את החום באופן הדרגתי, הפשפשים פשוט עוברים למקום אחר שבו ימצאו טמפרטורה נעימה יותר.

הדברה נגד פשפשים עם שנתיים אחריות
ביצוע כל השלבים: שואב, קיטור וריסוס
שירות בפריסה ארצית רחבה

ייעוץ חינם וזיהוי פשפשים לפרטים
חייגו: 055-970-3834

הדברת פשפשים בבית

מה עושים כשיש פשפשים במיטה

כשמבצעים נגד פשפשים במיטה טיפול עם חום, למעשה מטפלים בבת אחת בכל שלבי גלגול חייהם. אדי הקיטור חודרים גם לכל ריפוד, משטח וחריץ, וכדי להשלים את העבודה כל שעליכם לעשות זה לכבס את המצעים והבגדים שלכם בטמפרטורה גבוהה ולייבש אותם במייבש למשך חצי שעה לפחות.

צואה של פשפשי המיטה על המזרון

הפרשות של פשפש המיטה על המזרן


הדברת פשפשים בבית – כמה זמן זה לוקח?

בהתאם לרמת הנגיעות בחדר, גודל החדר וכמות הרהיטים שמצויים בו, ההדברה יכולה לארוך בין שעתיים לשלוש שעות. חשוב לנו מאוד לסיים את ההדברה כבר באותו יום, על מנת שתוכלו לחזור לישון בשלווה במיטתכם, ולכן אנחנו משקיעים כמה זמן שנדרש עד להכחדת המזיקים. אחרי הדברת פשפשים בבית יש לחכות זמן מה עד שניתן לחזור להיכנס לחדר בוא בוצעה ההדברה:

מבוגרים: שעה

תינוקות (זוחלים על הרצפה): 4 שעות

בעלי חיים: 8 שעות

סרטון הדברת פשפשי המיטה בעזרת קיטור חם

איך מדביר פשפשים מוודא שהמזיקים לא יחזרו?

לפני כל הדברה אנחנו נותנים לכם פרטים והנחיות שיעזרו לכם לדעת איך להכין את ביתכם לקראת הגעתנו. חשוב מאוד שתעקבו אחרי ההוראות האלה כדי שנוכל לבצע את עבודתנו כמו שצריך וללא שום עיכובים. למעשה, אחת הסיבות העיקריות שבגללה ההדברה יכולה להיכשל היא חוסר הקשבה להוראות של מדביר פשפשים.

אחרי שסיימנו את ההדברה אנחנו מעניקים לכם כתב אחריות, שבו אנחנו – חברת סטופ פשפש – מתחייבים לחזור ולהדביר בשנית בכל מקרה שבו יימצאו שוב פשפשי מיטה, לאורך תקופת שנתיים מיום ההדברה. כך למעשה גם במידה וההדברה נכשלה מכל סיבה שהיא, תוכלו ליצור איתנו קשר ונחזור מיד להדביר אצלכם בשנית בחינם.

קקי של פשפשים על קירות הבית

הפרשות של פשפשים על קירות הבית


עם איזה חומר עושים ריסוס נגד פשפשים?

המשרד להגנת הסביבה מאשר לשימוש מספר תכשירי הדברה שבהם ניתן להשתמש לצורך הדברת הפשפשים. לכל אחד מהם יש תפקיד אחר, והתכשיר נבחר על פי המקום שבו נמצאו פשפשי המיטה והצורך של ההדברה – להדביר פרטים בוגרים, נימפות, ביצים וכדומה.

ריסוס פשפשים יעשה כמעט תמיד בסיום ההדברה, אחרי שהשתמשנו בקיטור כדי לחסל את כל הפריטים הבוגרים ובשואב כדי להיפטר מהביצים והלכלוך שנשאר אחרי הפשפשים. בעזרת הריסוס ביכולתנו להגיע למקומות שלא יכולנו להדביר בשיטות הרגילות, וכן כך אנחנו מבטיחים שהשטח כולו מודבר ושהפשפשים שעוד נותרו חיים לא יוכלו לברוח לחדרים אחרים.

אלו הם התכשירים שנמצאים תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה ובהם אנו משתמשים כחומרי ריסוס נגד פשפשים. חשוב לנו מאוד לציין שעל אף היותם בטוחים לשימוש ובעלי רמת רעילות נמוכה מאוד, איננו מרססים איתם על גבי מיטות ומזרונים שעליהם אתם ישנים.

שם תכשיר ההדברהחומר פעיל בתכשיר ההדברה
אדמירל סופר של אדמה מכתשים בע"מnovaluron 4.71%, bifenthrin 4.71%
סנטור של אדמה מכתשים בע"מlambda-cyhalothrin 9.7%
דינופליי של רימי כימיקלים בע"מdinotefuran 12.0%
שוהם של רימי כימיקלים בע"מbifenthrin 10.0%
למבדה סטאר של רימי כימיקלים בע"מlambda-cyhalothrin 9.9%
דלתא סופר של תפזול תעשיות כימיות בע"מs- bioallethrin 2.0%, deltamethrin 2.5%
דרגון של אקו-כם פילד סיסטמס בע"מbifenthrin 9.6%
טמפריד של לידור אלמנטס בע"מbeta-cyfluthrin 10.88%, imidacloprid 21.65%
רוגל של סאסא טק אגש"ח בע"מbifenthrin 9.6%
דיפטרון א'.ס'. של אר.פי.סי החברה להדברהpiperonyl butoxide 20.0%, Etofenprox 10.0%


סרטון טיפול בפשפש המיטה בנגיעות גבוהה


הדברת פשפשים בגינה – האם זה נדרש?

רבים מהלקוחות שפונים אלינו שואלים האם פשפשי המיטה יכולים להגיע לביתם מהגינה הביתית שלהם והאם הם יכולים לחיות בגינה. התשובה היא כן – פשפשי המיטה אכן יכולים לחיות בחצר שמחוץ לבית, אך לא לזמן רב. הפשפשים לא חיים בדשא, והם לא ניזונים מכם בלילה וחוזרים לגינה בלילה. אם יש לכם פשפשים בגינה, זה ככל הנראה ברהיטים שנמצאים בה ושעליהם אתם מבלים לעיתים קרובות. לדוגמה, אם יש למשל כיסאות ראטן בגינה, רהיטים שכאלה הם מקום מסתור מושלם עבור הפשפשים, ועל כן הדברת פשפשים בגינה תידרש בהכרח.

לא פעם קרה גם שמצאנו פשפשי מיטה במקומות אחרים, כמו פרגולות, גדרות, ערימות עץ ואף חריצים בקירות החיצוניים של הבית. אף על פי שהסביבה החיצונית לא מאפשרת להם תנאי מחייה שמתאימים להם, הפשפשים יכולים לתפוס איתכם טרמפ לתוך הבית, שם הם יתרבו וישגשגו. לכן צריך להדביר אותם אם מוצאים אותם בגינה, אולם לרוב לא תמצאו אותם שם.

כמה עולה טיפול בפשפשים?

המחיר הזול ביותר להדברת פשפשי המיטה מתחיל ב-500 ₪ לחדר, וסביר להניח שזה יהיה המחיר שתשלמו אם תצטרכו להדביר בית שלם. כך לדוגמה, הדברת דירת 5 חדרים תעלה לכם החל מ-2,500 שקלים. אם צריך להדביר רק חדר אחד, המחיר להדברת אותו חדר יחיד יהיה מעט יקר יותר, כשהעלות המקסימלית היא 1,200 ₪ לחדר גדול. טיפול בפשפשים זה לא עסק זול, מכיוון שהוא דורש עבודה רבה וקפדנית, אך אנחנו מבטיחים לכם שאחרי ההדברה שלנו לא תצטרכו עוד להתמודד עם פשפשים בשנתיים הבאות לכל הפחות.

נשלים של פשפש המיטה

נשלים וצואת פשפשים על המיטה


איך להיפטר מפשפשים בבית ללא מדביר?

אנחנו ממליצים בחום שלא לנסות להדביר פשפשי מיטה ללא עזרתו של מדביר מומלץ ומקצועי. ראשית נציין כי חומרי ההדברה שהזכרנו קודם לכן מותרים לשימוש על ידי מדבירים בעלי רישיון בלבד, וסביר להניח שגם אין לכם את הציוד הנדרש כדי להדביר עם קיטור לוהט או על מנת לשאוב את הביצים לתוך מיכל שניתן להיפטר ממנו כמו שצריך. כל שיטה ביתית שתקראו עליה באינטרנט לא באמת תעזור לכם להיפטר מפשפשי מיטה, שכן מדובר באחד המזיקים שהכי קשה להיפטר מהם – אפילו בעזרת הדברה מקצועית

עם זאת, בהחלט יש כמה דברים שתוכלו ושנמליץ לכם לעשות בעצמכם לפני או לאחר הגעתו של המדביר. לדוגמה, לצורך חיסול מוחלט של פשפשים הדברה היא רק שלב אחד מהתהליך, ועליכם לדאוג לכבס את כל המצעים והבגדים שהיו נגועים בהם בטמפרטורות גבוהות (60 מעלות לפחות), כשעדיף גם לייבש את הבגדים במייבש על טמפרטורה גבוהה.

 

הדברת פשפשים בתא הקפאה

גם קירור למשך זמן ארוך יכול לעזור לחסל את הפשפשים, אולם זו השיטה האחרונה שבה נבחר לעבוד, מכיוון שהיא אורכת הכי הרבה זמן, ולמעשה אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם גם ללא עזרתנו. מתי אם כן נציע לכם להיפטר מהפשפשים בעזרת קור? במקרה שבו אין לכם אפשרות לכבס בדים ולייבש אותם בחום גבוה. ניתן להכניס את הבגדים והמצעים למקפיא למשך 10 שעות לכל 2.5 ק"ג של בד, וזה יעזור לחסל את הפשפשים שעליהם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים