להזמנה מיידית

הדברת פשפשים בתל אביב

צרו איתנו קשר

הדברת פשפש המיטה בתל אביב עם חברת ההדברה מס' 1

איך מדבירים את פשפשי המיטה וכמה עולה הדברת פשפשים בתל אביב? המשיכו לקרוא וגלו את כל מה שרציתם לדעת. אחד מבין המזיקים הנוראיים ביותר שיש ושאיש אינו רוצה לפגוש בביתו הוא פשפש המיטה. כשהבית נגוע, אתם עלולים להתעורר בכל בוקר עם עקיצות מגרדות חדשות, ולא תזכו במנוחה עד שתדבירו את המזיק הזה. לא כל מדביר יוכל לסייע לכם להיפטר ממנו לצמיתות, ואם תזמינו מדביר שאינו מנוסה בפשפשי מיטה, הוא בקלות יוכל להתעלם ממקומות הימצאות פוטנציאליים שלהם שרק מדביר מומחה לפשפשים יוכל לזהות.

אנחנו בחברת סטופ פשפש גאים להיות המומחים מס' 1 בתחום הדברת פשפש המיטה בתל אביב יפו, ואף מתחייבים להצלחה עם תקופת האחריות הארוכה ביותר שניתן לספק – שנתיים אחריות! הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לפספס.

 

הדברת פשפשים בתל אביב עם שנתיים אחריות!
שואב
קיטור עוצמתי 200 מעלות
ניטור פשפשים בבית – ללא התחייבות!
ריסוס פשפשים בתל אביב עם חומר מיוחד לפשפשים

לייעוץ והזמנות חייגו:
055-970-3834

הדברת פשפשים בתל אביב

 

איך מגיעים פשפשי מיטה לדירה בתל אביב?

פשפשי מיטה חיים כמעט בכל מקום שבו חי האדם, מאחר שהם ניזונים מהדם שלנו, ויש מספר דרכים שבהן הם מגיעים לדירה ולמיטה שלכם. אז איך פשפשים מגיעים לבית ולמה דווקא אליכם?

בתי מלון ואכסניות: אלו הם מקומות שרואים תנועה רבה של אנשים, והפשפשים מגיעים לשם ממקומות אחרים בבגדים ובמזוודות של תיירים, וכך גם יוצאים משם באותן דרכים.

דירות שכורות: אם זה עתה נכנסתם לדירה שכורה, יתכן שהיו בה פשפשים עוד לפני שנכנסתם אליה. אם יש מיטה קיימת בדירה שאליה אתם עוברים, ודאו שאין בה פשפשי מיטה.

רהיטי יד שנייה: אם קניתם רהיט מאדם אחר או אם מצאתם אחד ברחוב ואתם מעוניינים להכניס אותו לדירה שלכם, ודאו שאין עליו פשפשים.

 

הדברת פשפשים בתל אביב – איך זה מתבצע?

שלב ראשון – ניטור

בתחילה אנחנו מחפשים אחר כל אזור שבו עלולים להימצא פשפשי מיטה, וחשוב לעשות זאת עוד לפני ההדברה, מכיוון שצריך להדביר את כל הפשפשים יחדיו. למה? מכיוון שברגע שהם יתחילו להבחין בסכנה, הם יפרישו פרומון שיסמל לפשפשים אחרים לעזוב את החדר ולהתפשט לחדרים אחרים ברחבי הבית. אנחנו מחפשים בכל מקום ולא רק במיטה, אלא גם ברהיטים, בשקעים, במסגרות תמונות, על הקירות, בחריצים וכל אזור אחר שבו עלולים להימצא פשפשי המיטה.

שלב שני – חיסול

בשלב השני אנחנו מתחילים לחסל את הפשפשים הבוגרים בעזרת קיטור חם בטמפרטורה של מעל 140 מעלות. הדברת פשפשים בתל אביב בשיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה במאה אחוז מהמקרים, כשחומרי הדברה רגילים אינם עובדים באותה המהירות כמו החום הלוהט, שקוטל פשפשים ברגע. כאמור – חשוב להרוג אותם מהר, לפני שיספיקו להפריש פרומון.

שלב שלישי – שאיבה

בשלב השלישי אנחנו שואבים את כל הפשפשים המתים, יחד עם הביצים והנימפות שאי אפשר להרוג בעזרת החום הגבוה. השאיבה מתבצעת עם שואב עוצמתי שמעביר את כל החרקים והלכלוך שהם השאירו אחריהם לשקית חד פעמית, אותה ניתן לשרוף כדי להיפטר מהם באופן מוחלט. לבסוף אנחנו מרססים את האזור כדי למנוע הגעה של פשפשים נוספים ועל מנת לחסל כל פשפש מיטה אחר שינסה לברוח ושלא הושמד.

 

קקי של פשפש המיטה על בשקע

קקי של פשפש המיטה על השקעים בתל אביב

 

מה עושים עם מצעים ובגדים שנגועים בפשפשי מיטה?

רוב פשפשי המיטה חיים במיטה שלכם, ועקב כך גם במצעים. עם זאת, כשהנגיעות חמורה אנחנו מוצאים פשפשים גם בווילונות ובבגדים. אנחנו אמנם מדבירים את כל הפריטים שנגועים בפשפשי מיטה וללא חומרי הדברה (בקיטור), אך אתם יכולים להיפטר מהם גם בעצמכם בשיטות הבאות:

כביסה בחום גבוה: הכניסו את הבדים הנגועים למכונת הכביסה והפעילו אותה על החום הגבוה ביותר שאפשרי לסוג הבד. החום ישמיד את הפשפשים החיים באופן מוחלט.

הקפאה: אפשר גם להקפיא את הבדים הנגועים, וגם חפצים אחרים, כמו למשל בובות של הילדים שנמצאו בהם פשפשים. פשוט הכניסו אותם לשקית אטומה ולמקפיא למשך לפחות 4 ימים.

מניעה: כדי לוודא שהבית שלכם לא יהיה נגוע בפשפשים, דאגו מראש למנוע אותם על ידי כך שתטפלו מיד בבגדים שחזרתם איתם מחופשה ותאחסנו את המזוודות בחדר נפרד מחדר השינה שלכם.

 

כמה עולה הדברת פשפשי מיטה בתל אביב?

בנושא של מחיר כל מקרה הוא לגופו, אך העלות נעה בדרך כלל בין 500-1,200 ₪ לחדר – ככל שיש יותר חדרים לטפל בהם, כך העלות לחדר יורדת. אנחנו צריכים לבחון את האזור ואת רמת הנגיעות כדי לספק הצעת מחיר מדויקת, אך נוכל לתת לכם מספר דוגמאות עם הדברות שביצענו בעבר כדי שתבינו כיצד נקבעת הצעת המחיר:

הדברות שעשינו בעבר בתל אביב יפו כמה זה עלה ללקוח
הדברת פשפשי מיטה במיטת תינוק

התינוק של הלקוח סבל מפריחה בגוף, עד שהתגלה שמיטתו נגועה בפשפשים. הגענו באותו יום להדברה מידית, כשכל חדר הילדים הודבר במלואו.

1,000 ₪
הדברת פשפש מיטה בתל אביב בספה בסלון

סביר להניח שהפשפשים הגיעו על גבי הבגדים של אחד מבני הבית, והם התמקמו בספה – במזל הם עוד לא הספיקו להתפשט ברחבי החדרים, אולם נמצאו פשפשים גם בשולחן הקפה שמול הספה.

800 ₪
הדברת פשפש המיטה במזרון בחדר שינה

מתחת למזרון התגלו המוני פשפשים וביצים, וכך גם על בסיס המיטה וארון הבגדים שבחדר. הדברנו את כולם עם קיטור ושואב עוצמתי.

1,000 ₪
הדברת פשפשי מיטה בשקעים

הלקוח הזמין אותנו אחרי שכבר היה אצלו מדביר אחר שלא ביצע את העבודה כמו שצריך. התגלו פשפשים בעיקר בשקעים, אך גם כמה על המיטה שבאותו החדר.

700 ₪


סרטון הדברת פשפש המיטה בתל אביב במיטה – נגיעות גבוהה מאוד


תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים