להזמנה מיידית

פשפש סרחן

צרו איתנו קשר

איך מזהים פשפש סרחן ואיך מדבירים אותו

מצאתם בגינתכם או בסביבת ביתכם כמות גדולה של פשפשים שחורים שמדיפים ריח מוזר ומצחין? אלו הם פשפשים סרחניים, שכדאי מאוד להדביר אותם כדי להיפטר מהם אחת ולתמיד. בואו ללמוד עליהם ולגלות כיצד ניתן לסלק אותם לצמיתות.

מבין הפשפשים שאיש אינו רוצה למצוא בסביבתו, ניתן למנות את הסרחניים, שכפי ששמם מרמז, מפיצים ריח מסריח ומצחין. הריח שהם משחררים משמש אותם בעיקר להגנה, וככל שיש יותר מהם בסביבה, כך הריח שהם מפיצים מתעצם. ריכוזים גדולים שלהם מעידים בדרך כלל על רבייה בסביבתכם, ובמקרים שכאלה מומלץ מאוד להדביר אותם, כדי לא למצוא עוד מהם בהמשך. אנחנו בחברת סטופ פשפש מומחים בהדברת פשפשים בכלל וסרחניים בפרט, ונוכל לעזור לכם להיפטר מהם במהרה וביעילות. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

 

זיהוי והדברת פשפש סרחן
לייעוץ חינם ב-WhatsApp לחצו כאן
שירות בפריסה ארצית רחבה

לבירורים נוספים חייגו055-970-3834

 

פשפש סרחן

איך נראה פשפש סרחן שחור?

הצבע של הפשפשים האלה הוא שחור בדרך כלל, אך יכול להיות גם חום או אדום. האורך שלהם יכול להיות קטן – 1.5 מ"מ – אך הם מגיעים גם לגדלים גדולים יותר – עד 16 מ"מ. לפעמים ניתן לראות עליהם עיטורים לבנים, ולעיתים יהיה להם מעין ברק מתכתי. בדרך כלל ניתן למצוא אותם בסביבת קני נמלים, שכן הם חיים עם החרקים האלה בסימביוזה. יש הטועים לחשוב שמדובר בחומייני, אולם זהו למעשה מזיק אחר – מלדרה מטרידה – שהוא בכלל סוג של חיפושית.

 

אילו נזקים עושים פשפשי סרחן שחור?

פרט לריח המצחין שהם מדיפים, הפשפשים האלה מתחפרים באדמה ומזיקים לשורשי צמחים. הפשפשים האלה לא עוקצים ולא מעבירים מחלות, ובדרך כלל לא מדבירים אותם סתם כך, אלא אם כן יש מצבור גדול שלהם שניתן להבחין בו בשעות היום, כשכאמור הם מייצרים ריח מסריח במקרה שכזה.

 

איך מדבירים את הפשפש הסרחן?

כדי להדביר את הפשפשים צריך לרסס את האדמה הנגועה בו ולפזר רעל שמיועד לפגוע בו בשטחה. הדברת פשפש סרחן תיעשה אך ורק באזורים שבהם יש מצבורים גדולים שלהם. פרט לכך ניתן ורצוי למנוע את הימצאותם על ידי צמצום התאורה בסביבה שאליה הם נמשכים ולרשת את החלונות שבבית כדי למנוע אפשרות שיחדרו לתוכו.

 

נתקלתם בפשפשים סרחניים? אל תסמכו על העירייה שתפתור את הבעיה

לעיתים תושבים מעדיפים להשאיר את ההדברה בידי העירייה, אך לרוב לא נעשה דבר בנושא. האחראים על התברואה ברוב העיריות טוענים שהבעיה תיפתר מעצמה, אולם לא כך המצב במציאות. אם יש מצבור גדול של חרקים אלו בסביבתכם, זה סימן לכך שהם יתרבו בה, וגם אם יעזבו למשך תקופה מסוימת, תוכלו לצפות שיחזרו בעונה הבאה ושוב יפיצו ריח מסריח. לכן אל תוותרו על ההדברה – עושים פעם אחת ומנקים את השטח מפשפשים סרחניים לצמיתות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים