להזמנה מיידית

הדברת פשפשים בבאר שבע

צרו איתנו קשר

הדברת פשפשים בבאר שבע במחירים הוגנים והגעה מידית

גרים בבאר שבע ומחפשים מדביר מומלץ שיסייע לכם להיפטר אחת ולתמיד מפשפשי המיטה? הגעתם למקום הנכון! הזמינו עוד היום מדביר פשפשים אליכם מחברת ההדברה מס' 1 בבאר שבע נגד פשפשי מיטה!

אי אפשר לישון בנחת כשיש מזיקים בבית, והמטרידים ביותר שקיימים הם ללא ספק פשפשי המיטה, שנוטים לחיות מתחת למזרון שלכם. המזיקים האלה מדירים שינה מעיניהם של אנשים רבים, מבלי שהם אפילו מודעים להימצאותם, ועד שהם מגלים עליהם כבר מאוחר מאוד והם מציפים את כל חדר השינה. בין אם זה כבר קרה ובין אם אתם חושדים שזה מה שעמוד לקרות, אנחנו בחברת סטופ פשפש נוכל להדביר לכם את המזיקים ביעילות ובמהירות, ובמחיר הוגן שכולל אחריות לתקופה ארוכה של שנתיים. אנחנו נחשבים לחברה מספר אחד בתחום, ואם אתם מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו לביצוע הדברת פשפשים בבאר שבע כמו שצריך – בשיטות בטוחות ובדוקות – אנחנו הכתובת שלכם.

 

הדברת פשפשים בבאר שבע עם שנתיים אחריות!
שואב
קיטור עוצמתי 200 מעלות
ניטור פשפשים בבית – ללא התחייבות!
ריסוס פשפשים בבאר שבע עם חומר מיוחד לפשפשים

לייעוץ בחינם חייגו: 055-970-3834

הדברת פשפשים בבאר שבע

הדברת פשפש המיטה בבאר שבע בשיטות ירוקות

את ההדברה שאנחנו מבצעים, אנו עושים עם קיטור לוהט בחום של 200 מעלות. השימוש בחום ובאדים מאפשר לנו להדביר את הפשפשים ביעילות, כשהוא קוטל אותם באופן מידי, חודר לכל מקום שבו עלולים להימצא פשפשים, ובה בעת חוסך מאיתנו את השימוש בחומרי הדברה כימיים על גבי המיטה והמזרן שלכם. כדי להיפטר מהביצים ושאר הלכלוך שהשאירו אחריהם הפשפשים, אנחנו משתמשים בשואב עוצמתי עם שקית שניתן להיפטר ממנה בסוף השאיבה, ולבסוף הדברת פשפש המיטה בבאר שבע תיחתם על ידי ריסוס ברצפה.

הריסוס לעולם לא ייעשה על גבי מיטות, מזרנים, מצעים, ספות או כל מקום אחר שאתם יכולים לשכב או לשבת עליו. בנוסף, יש צורך לשהות זמן מה מחוץ לבית לאחר הריסוס, בין שעתיים עד 8 שעות, בהתאם למי שחי בבית. אם לדוגמה יש לכם בעלי חיים או תינוקות, תצטרכו לשהות זמן רב יותר מחוץ לבית, פשוט מכיוון שהם מתהלכים קרוב יותר לרצפה וצריך לתת לחומר ההדברה זמן להתפוגג.

 

סרטון הדברה נגד פשפש המיטה בבאר שבע בקיטור חם שמגיע ל-200 מעלות

 

דוגמאות להדברות שעשינו בבאר שבע נגד פשפשי מיטה

יש לנו מחירון הדברה לפשפשים שדרכו תוכלו לראות בדיוק כמה אנחנו גובים על כל סוג של עבודת הדברה ואיך נקבע המחיר. עם זאת, כל מקרה הוא לגופו, יש מצבים שבהם המחיר להדברה זול או יקר יותר בתוך טווח המחירים – הכל תלוי במקרה הספציפי שלכם. אז כמה אמורה לעלות הדברה בעיר? לפניכם מספר דוגמאות להדברות פשפשים שעשינו בעבר בבאר שבע והסכומים שגבינו עליהן.

הדברות פשפשים שעשינו בבאר שבע מחיר ההדברה
הדברה לפשפשי מיטה במיטת תינוק

הגענו בדחיפות להדברת פשפש המיטה במיטת תינוק, כשנמצאו פשפשים גם בשידת ההחתלה ובארון בגדים שהיה בחדר. כולם הודברו כבר באותו היום.

1,000 ₪
הדברת פשפשי מיטה בספה בסלון

הספה הייתה נגועה בפשפשים, אולם לא נמצאו פשפשי מיטה נוספים ברהיטים או בחדרים אחרים. הספה הודברה עם קיטור ושואב, והפשפשים לא חזרו מאז.

800 ₪
הדברת פשפש המיטה במזרון בחדר שינה

על המזרון נמצאו מצבורים גדולים של פשפשים וביצים, כולם הודברו באופן מלא במזרון ובבסיס המיטה, והחדר כולו עבר ריסוס.

1,000 ₪
הדברת פשפש המיטה בשקעים בחדר

הלקוחות בחרו לזרוק את המיטה שהייתה בחדר, אולם עדיין היו פשפשים בשקעים, אותם הדברנו על ידי ריסוס ושאיבה.

700 ₪

 

פשפש המיטה אחרי שמצץ דם

הדברת פשפש המיטה בבאר שבע בסלון

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים