פשפש המיטה זיהוי

צרו איתנו קשר

פשפש המיטה זיהוי בחינם לפי תמונה בווטאסאפ – תשובה תוך דקה

חושדים שיש לכם פשפשי מיטה בבית? פשפש המיטה זיהוי לפי תמונה בוואטסאפ זה שירות שאנו מציעים ללקוחות שלנו שלא בטוחים האם יש להם פשפשי מיטה, המשיכו לקרוא ותגלו איך לזהות את פשפשי המיטה בעצמכם ואילו עוד סימנים עליכם לחפש כדי להבין האם אכן אתם מתמודדים עם פשפשים.

מצאתם חרקים קטנטנים על המיטה, המזרן או הספה שלכם ואתם לא בטוחים האם מדובר בפשפשי מיטה או לא? אל תשברו את הראש. שלחו תמונה בוואטסאפ לחברת סטופ פשפש ואנחנו נזהה עבורכם את המזיק. באותה שיחה והודעה תוכלו כבר להזמין דרכנו מדביר, ואנחנו נשלח אליכם אחד שיגיע לטפל בפשפשים במהירות. אנחנו נעזור לכם עם זיהוי פשפש מיטה תוך פחות מדקה, ותקבלו מאיתנו מענה מידי ואדיב, כשנשמח לענות גם על כל שאלה נוספת שיש לכם בנושא. אנחנו זמינים 24 שעות ביממה בוואטסאפ, אז אל תחששו – שלחו לנו תמונה לזיהוי בחינם ונגיב לכם מיד.

 

פשפש המיטה זיהוי ב-WhatsApp – בחינם!
זיהוי ובדיקת הפשפשים בבית ללא התחייבות
במקרים בהם יש עקיצות הגעה לניטור הפשפשים
לייעוץ וזיהוי ללא התחייבות חייגו:
055-970-3834

 

פשפש מיטה זיהוי

 

איך לזהות פשפשי מיטה על המזרן?

פשפשי המיטה הם קטנים, צורתם אליפטית ואין להם כנפיים, אולם לזכרים הבוגרים יש לעיתים איברים דמויי כנפיים שלא מתפתחים לכנפיים מתפקדות. לפשפשים הבוגרים יש צבע גוף חום, שמאדים ככל שהם ניזונים מהדם שלכם. הם די איטיים וגודלם נע בין 4-5 מ"מ, כשהם נראים בערך כמו גרעין של תפוח. הנימפות קטנות מאוד וקשה לראות אותן בלי זכוכית מגדלת, כשגודלן הוא כגודל חוד של סיכה, וצבען לבן. את הפרטים הבוגרים תוכלו לזהות ללא שום בעיה, במיוחד אם יש הרבה מהם יחדיו, כשמקבץ שלהם נראה כמו סימן של חלודה על גבי המזרן.

 

פשפשים והצואה שלהם על הקיר

פשפשים בוגרים על הקיר


סרטון שמדגים איך נראה פשפש המיטה


איך יודעים שהבית נגוע בפשפשי מיטה?

מאחר שגופם של פשפשי המיטה שטוח, הם יכולים להסתתר בכל מקום צר שאינכם יכולים לראות אותם בו, למשל חריצים שקיימים בתוך רהיטים, בין תמונות למסגרות שלהן, בתוך משקופים, בין קיר לשקע חשמלי או פשוט בחריצים וסדקים שבקירות. הם גם נוטים להסתתר מתחת למזרנים, ספות ושטיחים, אותם אפשר פשוט להרים כדי לבדוק האם הם שם. עם זאת, אין כל חובה למצוא את הפשפשים עצמם כדי לוודא האם אכן קיימת נגיעות, שכן יש כל מיני סימנים לפשפש מיטה, כשהטריק הוא לזהות אותם בזמן כדי למנוע את התפשטות המזיק בבית.

 

איך נראה פשפש

 

אם אחרי הלילה או במהלכו אתם מגלים עקיצות על גופכם – באזורים שבהם יש לכם עור חשוף – זה סימן לכך שיש לכם פשפשים במיטה. שלא כמו עקיצות יתושים, עקיצות של פשפשי מיטה לרוב מגיעות בקבוצות, והן גורמות לעיתים לתחושת צריבה. בנוסף, תוכלו לראות על המצעים שלכם כתמים שחורים או חומים, כשאלו הם למעשה כתמי הצואה שהפשפשים משאירים אחריהם. יתכן שתראו גם כתם דם במקרה שמעכתם בלי לשים לב פשפש מיטה שעקץ אתכם.\

 

פשפשים בוגרים על הספה

פשפש המיטה מתחת לספה

 

מה לעשות אם ראיתם פשפשי מיטה בבית?

אם ראיתם את הסימנים שתיארנו ומצאתם את הפשפשים, צלמו אותם ושלחו לנו תמונה כדי שנאשש את הממצאים שלכם. אחרי שעשינו מתמונת פשפש המיטה זיהוי של החרק וגילינו שאכן מדובר בפשפש מיטה, סביר להניח שנשאל אתכם כמה שאלות, למשל איפה צילמתם את התמונה (מזרן בחדר שינה של הילד, ספה בסלון, מיטה בחדר בית מלון וכדומה), האם יש סימנים לפשפשים נוספים בחדרים אחרים וכדומה. כל אלו יעזרו לנו להבין את רמת הנגיעות, על מנת שנוכל להגיע ולנטר במהירות את שאר הפשפשים ונדע איפה בדיוק צריך להדביר ואיך.

סרטון ניטור פשפש המיטה בחדר של דירת מגורים


תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים