להזמנה מיידית

פשפש המיטה תמונות

צרו איתנו קשר

פשפש המיטה תמונות – גלו איך נראה החרק וכיצד לזהות אותו

רוצים לגלות איך בדיוק נראים פשפשים, ביצים של פשפשים, עקיצות של פשפשים ועוד? בתמונות הבאות תגלו את כל הסימנים להימצאות פשפשים בבית, כדי שתדעו האם אתם צריכים להזמין מדביר מומלץ או לא.

אתם כבר יודעים שעליכם להזמין מדביר מקצועי לטיפול במזיקים שבביתכם, כי מצאתם חרקים קטנטנים על המיטה, המזרון או הרהיטים באחד או בכמה מהחדרים. אך נשאלת השאלה – איזה מדביר בדיוק צריך להזמין? האם המזיקים שמצאתם הם פשפשי מיטה שמצריכים חברה מקצועית כמו סטופ פשפש, אשר יודעת כיצד להתמודד איתם? או שאולי אלו הן קרציות או כיני יונים? נספר לכם כבר עכשיו שגם אם אלו הם מזיקים אחרים, נוכל להדביר אותם באותה יעילות, אך אם אתם מעוניינים לגלות האם אכן יש אצלכם פשפש המיטה תמונות אלה יעזרו לכם לזהות את החרק.

פשפש מיטה תמונות של הפשפש על המזרון

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

תמונות של ביצי פשפש המיטה

קקי של פשפשים תמונות

פשפש המיטה תמונות דרגה בוגרת

תמונות נשלים של פשפשי מיטה

תמונות של פשפשים בבית

השאירו פרטים לייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר:

מה בעצם רואים בתמונות של פשפשי המיטה?

פשפשים בבית קלים מאוד לזיהוי, כפי שאתם רואים בתמונות. הם חרקים בעלי צורת גוף אליפטית, הן קטנים מאוד, בדרך כלל הם באים בקבוצות וגופם שטוח (אלא אם כן אכלו לאחרונה). אך תמונות של פשפשים יכולות להראות לכם הרבה יותר, כשביכולתכם לגלות גם כיצד נראות הנימפות, איך נראים מקבצי ביצים ואיך נראה הלכלוך שהפשפשים משאירים אחריהם.

כל אלו יחדיו יהוו סימנים מעידים לנגיעות, והם יכולים לרמז על רמתה. לכן חפשו את כל מה שאתם רואים כאן בתמונות בכל אזור שבו יכולים להימצא פשפשים – בעיקר במזרן ובבסיס המיטה – כדי לדעת האם יש אצלכם פשפשי מיטה ובאיזו רמה.

תמונות של עקיצות פשפשים – אולי מדובר בחרק אחר?

קל מאוד לזהות עקיצות של פשפש מיטה, שכן הן בדרך כלל מופיעות בקבוצות, ולרוב בצורת מעין שביל על הגב או הידיים. אם הפשפשים עקצו אתכם מספר רב של פעמים באותו מקום, העקיצה יכולה אף להיראות כמו מעין פריחה.

בתמונות הבאות תוכלו לראות איך נראית עקיצה של פשפש, כדי שתוכלו להשוות את הדוגמאות האלה לעקיצות שנתקלתם בהן בגופכם ולהבין האם גם אתם מתמודדים עם פשפשים.

שלחו לנו בווטאסאפ תמונה של פשפש המיטה לזיהוי

מצאתם אצלכם סימן שנראה כמו זה שראיתם בתמונות? אולי מצאתם סימן עקיצה על הגוף שאתם לא יודעים האם היא עקיצת יתוש או עקיצת פשפש? צלמו כל סימן שמצריך זיהוי ושלחו אלינו בוואטסאפ! אנחנו נענה לכם באופן מידי וניידע אתכם האם אכן מדובר בפשפשים, או שמא מדובר במזיק אחר.

שירות זיהוי פשפשים לפי תמונה ניתן דרכנו בחינם, כך שאתם לא צריכים לחשוש מפני תשלום – אנחנו מעוניינים לעזור לכם לדעת האם באמת דרושה לכם הדברה לפני שתזמינו מדביר.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים