להזמנה מיידית

K300 נגד פשפשים

צרו איתנו קשר

האם K300 נגד פשפשים עוזר או שזה מאמץ מיותר?

תאמינו או לא, אבל אין תכשיר הדברה – ביתי או מקצועי – שיכול לחסל או אפילו להרחיק את פשפשי המיטה. מדובר באחד מן המזיקים העמידים ביותר לחומרי הדברה מודרניים, וההתפתחות המדהימה שלו התרחשה תוך עשרות שנים בודדות, כשכיום הוא חסין מפני כל חומרי ההדברה הבטוחים לשימוש. זה כולל כמובן גם את K300 הידוע, שאינו מסייע בשום צורה נגד פשפשי המיטה. לא רק זה, אלא שגם שימוש לא זהיר בתרסיס הזה עלול לסכן את בריאותכם בצורה חמורה. אנחנו בחברת סטופ פשפש רוצים למנוע מכם לעשות טעות שתעלה לכם ביוקר, ואם יש לכם כל שאלה בנושא אתם תמיד יכולים להרים אלינו טלפון ולקבל יעוץ בחינם.

 

האם מומלץ להדביר פשפשי מיטה עם K300?
ממש לא! הזמינו אותנו במקום
רוצים ייעוץ בחינם? לחצו כאן לפניה בווצאפ
הדברה מקצועית עם חומרים מאושרים
הגעה בהתראה קצרה לכל אזור בארץ

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת חייגו לטלפון:
055-970-3834

חומר נגד פשפשים

K300 נגד פשפשים – למה הוא לא יכול לעזור לכם?

פשפשי המיטה מתרבים בקצב מסחרר, והם נמצאים בכל העולם, כשהם עוברים ממקום למקום וממדינה למדינה בקלות וביעילות דרך מזוודות. הפתרון הנהוג היה עד לפני כמה עשורים הדברת פשפשים עם פירתרואידים, אך ככל שעבר הזמן, הפשפשים פיתחו עמידות לחומרי ההדברה המיועדים נגדם והפכו למזיקים שההתמודדות איתם הפכה למלחמה של ממש. הדרך היחידה להדביר כיום את פשפשי המיטה הבוגרים היא בעזרת קיטור לוהט בחום של לפחות 200 מעלות, אולם עדיין נדרש גם ריסוס מקצועי עם חומר מווסת גדילה, שמטרתו למנוע מהפרטים הצעירים להתפתח לבוגרים. לא תשיגו אפקט שכזה עם חומר ביתי כמו K300.

 

למה אסור לרסס K300 נגד פשפש המיטה?

תרסיס ההדברה הזה אמנם נמכר בחנויות לכל קונה שידרוש, אך אל תחשבו שזה אומר שהוא בטוח לחלוטין לשימוש. למעשה, שימוש לא זהיר בו עלול להיות מסוכן מאוד, כשהחומר הפעיל שבו כלל אינו מומלץ לשימוש בתוך הבית. התרסיס מכיל פרופוקסור – חומר רעיל מאוד לאדם ולסביבה שנאסר לשימוש ביתי בארה"ב, ידוע כמסרטן לבעלי חיים ואף חשוד כמסרטן לבני אדם. הוא מסוכן במיוחד לילדים ולנשים בהריון ומניקות, ועל אחת כמה וכמה אסור להשתמש בו ישירות על גבי המיטה שבה עליה אתם ישנים. אנחנו לא סתם מזהירים – תקראו בעצמכם את מה שרשום על המכל וחפשו מידע על החומר הזה כדי שתדעו מה בדיוק אתם מפזרים באוויר שאתם נושמים בביתכם.

 

מה יכול לעזור במקום K300 נגד פשפשים?

לא נשלה אתכם – אין פתרון יעיל לפשפשי המיטה פרט להדברה מקצועית. ובכל זאת, אתם יכולים להתחיל לטפל בבעיה ולמתן את הנגיעות בעזרת כמה פעולות פשוטות, לפחות כדי שתוכלו לישון טוב יותר בלילה אם הזמנתם מדביר רק למחר:

– שאבו את כל הרהיטים והשטיחים בבית.

– כבסו את כל הבגדים והמצעים הנגועים על חום של 60 מעלות.

– ייבשו את הכביסה במייבש הכביסה או תחת שמש ישירה – עדיף במייבש.

– הניחו דפי מרכך למייבש במקומות שמהם תרצו להרחיק פשפשים.

– הדביקו דבק דו צדדי על בסיס המיטה כדי ללכוד פשפשים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים