להזמנה מיידית

פשפשים בספה

צרו איתנו קשר

פשפשים בספה – איך הם הגיעו לשם ומה עושים נגדם?

איך יודעים שיש פשפשים בספה, מה אפשר לעשות נגדם ואיך יודעים האם יש פשפשים גם בחדרי השינה? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

פשפשי מיטה – על אף מה ששמם מרמז – לא נמצאים רק במיטה שלכם. הם מהגרים תמידית ממקום למקום על גבי תיקים ובגדים, ואתם הם אלו שלמעשה מפזרים אותם ברחבי הבית. אתם כמובן לא עושים זאת בכוונה, והפשפשים פשוט תופסים עליכם טרמפ, אך לצערכם זו הדרך שלהם להגיע מהמיטה שלכם גם אל הספה. לכן חשוב לטפל בפשפשים האלה מיד כשמבחינים בהם, לפני שהם מספיקים להקים מספר מושבות ברהיטים שונים בבית. הרימו טלפון עוד היום לחברת סטופ פשפש והזמינו מדביר פשפשים מומלץ שייפטר מהפשפשים שבביתכם עוד היום!

 

מצאתם פשפשים בספה? אנחנו כבר בדרך!
אחריות על כל הדברה
צריכים ייעוץ בחינם? לחצו כאן לפניה בווצאפ
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-3834

פשפשים בספה

 

איך מזהים פשפשים בספה?

אם יש לכם עור מגרד, בייחוד בצוואר או בחלק האחורי של הרגליים, וגם בכתמי דם על הבגדים או הריפוד של הספה שלכם, סביר להניח שמה שיש לכם זה מתקפת פשפשים. הדרך היחידה להיות בטוחים היא על ידי בדיקה קפדנית, ומאחר שמדובר בחרקים קטנטנים בגודל של גרעין תפוח, תצטרכו להיעזר במספר דברים:

√ פנס

√ כפפות גומי

√ כרטיס אשראי ישן

√ דבק דו צדדי

√ זכוכית מגדלת

עטפו את כרטיס האשראי בדבק הדו צדדי, ואיתו תוכלו להגיע לחריצים קטנטנים בספה ולבדוק האם יש פשפשי מיטה שיידבקו אליו. מומלץ גם להסיר מהספה את הכיסוי ולבדוק תחתיו. בדקו כל כרית בספה וחפשו עם זכוכית מגדלת פשפשים על הרוכסנים של הריפוד. בדקו גם מתחת לספה עם פנס.

 

פשפשים על ספה

 

איך יודעים שמוצאים פשפשים בסלון?

אם מצאתם את כל אחד מהסימנים הבאים, יש לכם פשפשי מיטה בסלון:

פשפשים חיים: פשפשים בוגרים הם בעלי צורת גוף אליפטית וצבע חום-אדמדם. אם הם ניזונו לאחרונה צורתם תהיה נפוחה, ואם אלו נימפות (פשפשים צעירים) הן יהיו כמעט שקופות עד בלתי נראות.

√ ביצים: לביצים יש צבע לבן והן קטנטנות מאוד.

√ כתמי דם יבשים: אם אתם רואים סימני דם קטנטנים על הספה, זה סימן לפשפשים שפעילים עליה וניזונים מכם.

√ נשלים: זה השלד החיצוני של הפשפשים, אותו הם משילים 5 פעמים במהלך חייהם.

√ צואה: נקודות שחורות או כתמים שחורים מרוחים על הספה.

 

פשפשים בסלון

 

תהליך ההדברה נגד פשפשים על הספה

ברגע שהבנתם שיש לכם מתקפה, הסירו מיד את כל הריפוד שניתן לכבס והשליכו אותו למכונת הכביסה. הפעילו אותה על הטמפרטורה החמה ביותר שבטוחה לסוג הריפוד, ולאחר מכן ייבשו את הכביסה במייבש על החום הגבוה ביותר בהתאם. החום הזה יהרוג את כל הפשפשים בכל שלבי חייהם.

מה שאי אפשר להכניס לכביסה צריך לשאוב היטב, אך חכו לפני שתתחילו לעשות את זה. אם אתם רוצים לוודא שלא יהיו פשפשים בבית שלכם שנותרו מהשואב שלא רוקנתם כמו שצריך מביצים, השאירו לנו את עבודת השאיבה. אנחנו נבצע אותה אחרי שנבצע טיפול יסודי בפשפשים בספה שלכם עם אדים, ולאחר מכן אנחנו גם נרסס את הרצפה ואת כל האזורים המועדים לפשפשים עם חומר מווסת גדילה שימנע את האפשרות שפשפשים שבקעו מביצים לאחר ההדברה יוכלו להתפתח, לשרוד ולהתרבות.

 

פשפשים בספה

 

פשפשים בספות מעידים על בעיה גדולה הרבה יותר

לא סתם קוראים לפשפשים האלה פשפשי מיטה – ב-99.9% מהמקרים הם יימצאו במיטה שלכם, בנוסף לאזורים אחרים בבית. המיטה תמיד תהיה היעד העיקרי שלהם, לכן חובה לבדוק היטב כל מיטה בבית ולוודא האם יש בה פשפשים. יתכן שהם יהיו רק במיטה אחת ויתכן שיהיו בכמה מיטות, אך מה שבטוח זה שבתוך החדר שבו הם נמצאו, הם יהיו גם במקומות אחרים. הפשפשים יימצאו בחדר גם בשקעים חשמליים, מאחורי מסגרות תמונות, בפינות של קירות ולפעמים אפילו בתוך הארונות.

icon

כן. פשפשי מיטה לא נשארים במקום אחד, והם עוברים ממקום למקום באופן קבוע. הם יכולים לעבור מהמיטה שלכם לספה תוך זמן קצר מאוד דרך הבגדים או התיקים שאתם שמים על הרהיטים האלה.

icon

פשפשי מיטה יכולים לחיות למשך 3 חודשים גם ללא מזון, אולם על הספה שלכם הם יכולים לחיות כמעט לנצח אלא אם כן תדבירו אותה.

icon

כן. לפשפשים אמנם אין כנפיים והם לא קופצים כמו פרעושים, אך הם יכולים לעבור בעזרת חפצים שונים מהספה למיטה, ולהיפך.

icon

צריך לכבס את הריפוד של הספה על החום הגבוה ביותר שאפשרי עבורו, להדביר את הספה עם אדים, לשאוב אותה היטב ולבסוף לרסס סביבה עם חומר מווסת גדילה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים