להזמנה מיידית

פשפשים במטבח

צרו איתנו קשר

לא עפים על זה – פשפשים במטבח

המטבח זה ללא ספק המקום הקדוש של הבית ואנו מקפידים לשמור על ניקיון וסטריליות בשטח זה, שכן המזון שלנו מגיע משם. הופעה של פשפשים במטבח יכולה להיות תופעה מציקה ומדאיגה מאוד, וככל הנראה הדבר האחרון שתרצו למצוא בצלחת שלכם. מהיכן הם מגיעים, איך אפשר להיפטר מהם, והאם הם באמת פשפשים?

 

חוששים שיש לכם פשפשים במטבח?
לזיהוי פשפשים בחינם דרך הווצאפ לחצו כאן

טיפול מקצועי ע"י מדביר מוסמך
ניטור פשפשים ללא התחייבות – פריסה ארצית

 

לפרטים נוספים חייגו: 055-970-3834

פשפשים במטבח

פשפשים במטבח – איך נדע לזהות אותם?

מי שאינו מדביר מומחה או חובב חרקים מושבע, נוטה לחשוב שיש לו מכת פשפשים במטבח, אך למעשה פשפשי מיטה אינם נמצאים במטבח אלא דווקא במיטה שלכם, אבל זה כבר נושא אחר.

אלו החרקים הנפוצים שבדרך כלל תמצאו במטבח שלכם:

סוג החרק ברחשים יבחושים זבובונים
גודל קטנים מאוד קטנים מאוד גדולים יותר מברחשים
מאפיינים נוטים להסתובב במקומות לחים כמו כיור המטבח, קירות רטובים בלעתם חרק? ככל הנראה זה יבחוש שמצא את דרכו לפה שלכם נוטים להיכנס לתוך הבית דרך הביוב אל תוך הכיור במטבח, אוהבים לחות
האם עוקצים עוקצים הנקבות עוקצות אינם עוקצים

 

כך תוכלו להימנע מכניסת חרקים מעופפים במטבח

איטום פתחים קטנים – חשוב לאטום פתחים אפשריים ואם מדובר בכיור המטבח ניתן לשפוך אקונומיקה או סודה קאוסטית שתרחיק את החרקים (לא באופן קבוע) או להשתמש בכלי לאיטום הפתחים.

הקפידו על ייבוש האזור – החרקים אוהבים את הלחות בסביבת השיש והמטבח. הקפידו לייבש אזורים רטובים עם מגבת גם באזור הכיור.

סגירת חלונות – ברחשים ויבחושים קטנים מאוד ולכן הרשת במטבח לא תחסום את כניסתם. אם אתם מזהים נחיל של מעופפים (כפי שקורה בתחילת האביב) פשוט סגרו את החלון עד שהשיירה תחלוף.

 

קטנים ומציקים בגדול – איך נפטרים מחרקים במטבח?

ברחשים בדרך כלל מגיעים בקבוצות גדולות ולכן קל לזהות אותם. בשלב הראשוני המדביר יאתר את המקום שהם נמצאים ובאיזה סוג של חרק מעופף מדובר.

במקרים בהם הברחשים מגיעים מתוך הכיור במטבח המדביר ישתמש בחומר הדברה מיוחד אותו יחדיר לתוך הסיפון ובנקודות הניקוז השונות.

אם הברחשים מתעופפים באזור ארונות המטבח, כלי המטבח וכד', יש להזיז ולפנות את כל מוצרי המטבח מהאזור כדי שהמדביר יוכל לבצע הדברה בבטחה.

 

הדברת חרקים במטבח בצורה מקצועית

תקופת האביב מסמלת התחדשות, פריחה, אווירת חג וריח מלבב באוויר. אבל לצערנו היא מביאה עמה גם נחילי חרקים ומעופפים שפשוט אוהבים להתמקם במקומות לא רצויים.

דווקא ברגעים כל כך קריטיים כמו בזמן הכנת ארוחת הערב או ארוחת החג, הופעה של פרעושים במטבח בהחלט יכולה להרוס את האווירה כולה.

בגלל המורכבות והאזור הרגיש של המטבח – הקפידו להימנע מתופעה זו על ידי הזמנת מדביר חרקים מראש. הדברה מסוג זה תיעשה עם חברת הדברה מקצועית כמו סטופ פשפש – המבטיחה לכם הדברה מקצועית שמתאימה בדיוק לסוגי החרקים המעופפים במטבח.

icon

לא, אך הם נעים במהירות בין הקירות והרצפה.

icon

הימנעו מרטיבות, לחות ואיטמו פתחים קטנים.

icon

במיטה, בשקעים, בין המזרן לבסיס המיטה.

icon

פרעושים קטנים יותר מפשפש, הם מסוגלים לקפוץ ונמצאים בכל הבית.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים