להזמנה מיידית

הדברת פשפשים במזרון

צרו איתנו קשר

איך מזהים פשפשים במזרון וכיצד נפטרים מהם במאה אחוז הצלחה

חושדים שיש לכם פשפשים במזרון? יש כמה בדיקות שתוכלו לבצע בעצמכם כדי לקבל תשובה ברורה. ראשית, יש לבדוק את המזרן עצמו, ולהתמקד בעיקר בקפלים של המזרן ובחלקו התחתון. חפשו נקודות שחורות (צואת הפשפשים) או אדומות (זה הדם שלכם). לעיתים תצליחו לראות את הפשפשים עצמם, את הנשלים שהם משאירים או את הביצים שלהם. לצורך זיהוי פשפשים במזרן מומלץ להיעזר בחפץ חד כמו עיפרון – העבירו את החוד שלו בקפלי המזרון, ובדקו האם יוצאים לכלוכים. אם אתם לא בטוחים אם הסימנים והלכלוכים שמצאתם מעידים על פשפשים, תוכלו לשלוח לנו תמונה של הממצאים ונשמח להעניק לכם ייעוץ בחינם.

 

הדברת פשפשים במזרון עם אחריות!
טיפול ב-3 שלבים: שואב, קיטור וריסוס
ניטור פשפשים במזרונים – ללא התחייבות
לייעוץ עם מדביר בחינם דרך הווצאפ לחצו כאן

לפרטים נוספים חייגו: 055-970-3834

 

פשפשים במזרון

 

פשפשים במזרון מה עושים – פונים למומחים

אז גיליתם פשפשים במזרון. קודם כל, קחו נשימה: פשפשים לא מעבירים מחלות, אך העקיצות שהם משאירים כואבות ומגרדות מאד. פשפשים מסוכנים רק לאנשים עם תגובה חיסונית סוערת במיוחד, שעלולה להוביל להלם אנפילקטי – אבל מדובר במקרים נדירים ביותר. עבור רובנו, הפשפשים לא מהווים סכנה אבל הם בהחלט מטרידים. במידה ויש פשפשי מיטה על המזרון שלכם, חשוב לפעול במהירות. ככל שתמתינו, הפשפשים יתרבו והמטרד יהפוך לבעיה של ממש. בניגוד למזיקים אחרים, במקרה של פשפשי מיטה הדברות בשיטת עשה-זאת-בעצמך לא עובדות. זאת מכיוון שהדברת פשפשים מחייבת שימוש בציוד מיוחד כולל קיטור חם ושואב עוצמתי, בנוסף לחומרי הדברה מותאמים לפשפשים.

 

איך הגיעו אלי פשפשים למזרן – מעין מגיעים האורחים הבלתי קרואים?

פשפשי המיטה יכולים "לתפוס טרמפ" אליכם הביתה מבתי מלון, ובפרט ממלונות וצימרים זולים עם סטנדרט ניקיון ירוד. לעיתים קרובות אנשים מביאים איתם פשפשים מחופשה בחו"ל – בעיקר בחופשות אל המזרח הרחוק. הפשפש נצמד אל הבגדים ואל המזוודה ומגיע לארץ. אם אתם או אפילו השכנים שלכם חזרתם לאחרונה מחו"ל, יתכן שזה המקור לפשפשים.

 

איך לטפל בפשפשים במזרון ביעילות ולצמיתות?

הדברה של פשפש המיטה היא הדברה מורכבת ומאתגרת. בניגוד למזיקים אחרים, ריסוס של חומר הדברה בלבד לא יפתור את הבעיה. השיטה הטובה ביותר להדביר פשפשי מיטה היא בגישה משולשת:

  1. שימוש בקיטור חם שהורג את הביצים של פשפשי המיטה.
  2. ריסוס חומרי הדברה לחיסול הפשפשים הבוגרים.
  3. שאיבה וחיטוי של החדר כולו.

 

פשפש מיטה במזרון
פשפש מיטה במזרון

 

יש לי פשפשים במיטה, האם צריך לזרוק את המזרון?

בעבר, הדרך להיפטר מפשפשי מיטה הייתה מעט קיצונית, ונעשתה באמצעות שריפת המזרון וכלי המיטה הנגועים. למרבה המזל, זה לא המצב כיום. במידה ומטפלים בפשפשים לפי ההוראות, אין סיבה לזרוק את המזרון וגם לא את המצעים. קחו בחשבון שזריקת המזרון בכלל לא מבטיחה שתיפטרו מהפשפשים – לעיתים קרובות הפשפשים נצמדים לבסיס המיטה, לבגדים ובדים נוספים בחדר. לכן חשוב לפנות לחברת הדברה מקצועית שתפעל בשיטה משולשת לחיסול הפשפשים. כדי להבטיח את הצלחת ההדברה, גם לכם יש חלק בעבודה: חשוב שתפנו את כל המצעים והבדים בחדר ותכבסו אותם ב-60 מעלות לפחות. את תכולת החדר מומלץ לפנות לתוך שקיות קשורות ואטומות, ולהשאיר בשמש למשך 24-48 שעות.

 

כמה עולה הדברת פשפשים במזרון?

בשל המורכבות הרבה שלה, הדברת פשפשים יקרה יותר מהדברות אחרות. המחיר הממוצע נע בין 900-1,200 ש"ח לכל חדר, עם הנחה על מספר גדול יותר של חדרים. אנחנו בחברת סטופ פשפש מציעים לכם לא רק מחירים זולים ומשתלמים עבור הדברת פשפשים במזרון, אלא גם טיפול מקצועי עם אחריות של שנתיים על כל עבודה. בניגוד לחברות אחרות, תחום ההתמחות שלנו מרוכז כולו בהדברת פשפשים. הניסיון הרב שצברנו הופך אותנו למובילים בתחום.

 

שאלות תשובות

icon

כדי לחסל את הפשפשים, יש להשתמש בקיטור חם בין 60-70 מעלות לפחות.

icon

הדברת פשפשים מתבצעת בגישה משולשת הכוללת שימוש בחום גבוה, שאיבת אבק וחיטוי של החדר ותכולתו, ושימוש בחומרי הדברה חזקים.

icon

למעט מקרים נדירים של תגובה אלרגית חריפה, פשפשים לא מסוכנים לבני אדם. פשפשים לא מעבירים מחלות אבל הם גורמים לתחושת גרד עזה.

icon

במידה ומדובר בפרעושים נראה את חיות המחמד שלנו מתגרדות, והעקיצות שיעברו אלינו יגיעו בעיקר עד גובה הברך. במקרה של פשפשים, ניעקץ בזמן השינה ונזהה סימנים על המזרן.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים