להזמנה מיידית

פרעושים במיטה

צרו איתנו קשר

האם יתכן שיש לכם פרעושים במיטה?

האם פרעושים חיים על המזרון שלכם, איך אפשר למנוע את האפשרות שזה יקרה, האם הדברתם תסכן את בריאותכם ומה קורה אם המדביר מגלה שאלו פשפשים ולא פרעושים? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

ידוע שפשפשי מיטה חיים על המזרן, אך האם פרעושים יכולים לחיות בו? הייתכן שהחרקים שבמיטה שלכם הם בעצם פרעושים ולא פשפשים? יכול להיות שזה אכן המצב ושיש לכם פרעושים במיטה, אך זאת בתנאי שיש לכם חיית מחמד בבית שישנה באותה מיטה יחד איתכם. בכל מצב אחר, סביר להניח שאלו הם למעשה פשפשים, שכן לפרעושים אין מה לחפש במיטתכם. הם לא ניזונים מהדם שלכם, אלא מהדם של חיית המחמד שלכם, והם בעצם מחכים לה במיטה ולא לכם – זאת למרות שהם עלולים לעקוץ גם אתכם.

 

לא יודעים האם יש במיטה שלכם פשפשים או פרעושים?
שלחו לנו תמונה ב-WhatsApp – מענה מיידי
הזמינו מדביר פרעושים ופשפשים עם ניסיון
הגעה מהירה לניטור המזיקים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לבירורים נוספים חייגו לטלפון:
055-970-3834

פרעושים במיטה מה עושים


איך מונעים פרעושים במיטה?

התשובה הפשוטה היא לא לתת לחיית המחמד לישון במיטה יחד איתכם באותה מיטה, אך לעיתים זה לא מספיק. אם יש לחיית המחמד שלכם פרעושים באופן כללי ואתם לא מטפלים בה, תוך זמן קצר יהיו לכם פרעושים בכל הבית, והם יוכלו להגיע גם למיטה. על כן כדי למנוע את הימצאותם, הדבר העיקרי שעליכם לעשות זה לוודא שלא יהיו פרעושים על חיית המחמד שלכם, כשזה כולל להזמין מדביר שידע בדיוק איך לזהות פשפשי המיטה ופרעושים ושיסרוק את החצר של ביתכם ויוודא שהפרעושים לא משגשגים בה. אם כן, מומלץ כמובן להדביר את החצר.

 

האם הדברת פרעושים במיטה מסוכנת לבריאות?

הפרעושים, בדיוק כמו הפשפשים, רגישים מאוד לחום גבוה, ולמעשה גם בחצר לא תמצאו אותם באזורים שבהם ישנה שמש ישירה לאורך כל שעות היממה. על כן גם אם יש פרעושים במיטה טיפול יכלול שימוש בקיטור לצורך חיסול המזיקים, וכן שאיבה כדי להיפטר מהלכלוך והביצים שהם השאירו. בעוד שזה יסייע לחסל את הפרעושים שבמיטה, ההדברה שתיעשה בשאר רחבי הבית תצריך שימוש בחומרי הדברה, אולם הם ברמת רעילות נמוכה, אינם מתנדפים לאוויר ואינם מזיקים לכם. עליכם רק לשהות מחוץ לבית למשך שעה לאחר הריסוס, ואם יש לכם חיית מחמד, מומלץ להישאר איתה בחוץ למשך 6-8 שעות כדי שלא תבוא במגע עם חומר ההדברה שברצפה.

 

מה עושים אם מתגלים פשפשים במקום פרעושים?

אז אם יש פרעושים במיטה מה עושים? מזמינים מדביר כמובן – זה כבר היה ברור לכם. אך מה קורה אם מתגלה שאלו הם למעשה פשפשי המיטה? האמת היא ששום דבר מיוחד, כי אנחנו מדבירים את הפשפשים בדיוק באותה הדרך שבה אנו מדבירים את הפרעושים. ההבדל היחידי הוא שכעת אין צורך להדביר את כל הבית, אלא רק חדר אחד, וכאן למעשה זה בא לטובתכם, מכיוון שלא יהיה צריך להוציא את חיית המחמד אל מחוץ לבית ואפילו אתם לא תצטרכו לשהות מחוץ לבית.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים