להזמנה מיידית

אודות

צרו איתנו קשר

אודות חברת סטופ פשפש

חברת סטופ פשפש עוסקת בתחום ההדברה כבר למעלה מ-12 שנה, כשאנחנו גאים להיות המומחים של ישראל לפשפשי מיטה. בחרנו למקד את עצמנו לתחום הדברה זה על מנת לסייע ולתת פתרונות אמיתיים ואמינים נגד אחד המזיקים הקשים והבעייתיים ביותר להדברה שקיימים. מדבירים אחרים לא יספרו לכם את זה, אך מדובר במזיק שעמיד כמעט בפני כל חומרי ההדברה, לכן נדרשות נגדו שיטות מתקדמות ויצירתיות, כשאנחנו מתמחים בכולן.

אנחנו מתחייבים לפתור לכם את בעיית הפשפשים, ונעשה זאת בשיטות ירוקות לחלוטין ועם חומרי הדברה שנמצאים תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, אנחנו מספקים לכם את האחריות הנרחבת ביותר בשוק להדברת פשפשי מיטה – שנתיים אחריות! אנו מאמינים בעבודתנו ומבטיחים לכם שאתם יכולים לסמוך עלינו שנספק את הטיפול המסור והטוב ביותר שאתם יכולים לקבל, אשר כולל מענה מידי, שירות אדיב, הרבה סבלנות וכמובן – מחירים הוגנים!

יש לכם שלל דרכים ליצור איתנו קשר, בין אם על ידי הטופס באתר, מספר הטלפון שלנו או הוואטסאפ שלנו, כשאנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ובכל יום בשבוע – אפילו בערבי חג. מהרגע שבו תפנו אלינו לא תצטרכו לחכות רגע מיותר, כי אנחנו כבר נהיה בדרך אליכם – שירות בפריסה ארצית רחבה! זכרו שנגד פשפשים יש רק חברת הדברה אחת שאפשר לסמוך עליה – סטופ פשפש!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

עדכונים אחרונים